شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۱
سرویس : آب
کد خبر : ۳۹۴۶
گزارشگر : ۴
سرویس آب

طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت شوشتر به بهره‌برداری رسید

طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت شوشتر به بهره‌برداری رسید
(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۰۱

مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان گفت: عملیات اجرایی طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت شوشتر با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال وارد مدار بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاصلاب خوزستان، با حضور سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان، سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی ، معاون عمرانی استاندار خوزستان، فرماندارشوشتر، معاون فنی و توسعه فاضلاب شرکت آبفا استان و مجری طرح آبرسانی شرافت ، طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت شوشتر افتتاح شد.

صادق حقیقی پور با اشاره به اجرای پروژه طرح آبرسانی اظهار داشت: این پروژه با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی در استان اجرایی شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی تکمیل مخزن سه هزار و ٥٠٠ متر مکعبی، احداث ایستگاه پمپاژ، ساختمان نگهبانی، محوطه سازی، ساختمان کلرزنی و تهیه و نصب تجهیزات برقی در تاسیسات آب شرافت شهرستان شوشتر از اقدامات انجام شده برای افتتاح این پروژه است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به هدف اجرایی این پروژه بیان کرد: تامین و ذخیره سازی آب شرب سالم و بهداشتی، جلوگیری از افت فشار شبکه و افزایش ظرفیت آبرسانی شهر شرافت از اهداف اجرایی این پروژه است.

رئیس هیئت مدیره آبفا استان، به پروژه اصلاح شبکه در شهر شرافت نیز اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی پروژه اصلاح بخشی از شبکه توزیع آب شرب و انشعابات خانگی شهر شرافت نیز اجرا شده است.

حقیقی پور با اشاره به اهداف پروژه اصلاح و بازسازی شبکه و تاسیسات آب شهر شرافت گفت: یکی از مهمترین اهداف اجرایی این پروژه کاهش میزان پرت و هدر رفت آب ناشی از میزان و طول شبکه فرسوده و کاهش شکستگی های متعدد در بخش هایی از شبکه که به دلایل مختلف از جمله فرسودگی بوده اجرایی شده است.

وی به اجرایی شدن این پروژه اشاره کرد و گفت: پروژه اصلاح و بازسازی شبکه و تاسیسات آب از محل اعتبارات عمرانی با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد ریال اجرایی می شود.

حقیقی پور خاطر نشان کرد: طول لوله گذاری پروژه اصلاح شبکه بیش از ۱۱ کیلومتر است که بعد از بهره برداری به ۶۳۰ مشترک،خدمت رسانی خواهد شد.

تنظیم: بهنام پریچه
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۸۱۱
(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید