شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۸
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۳۹۷۵
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب

اختصاص چهار هزار میلیارد ریال به پروژه بزرگ فاضلاب مسجدسلیمان

اختصاص چهار هزار میلیارد ریال به پروژه بزرگ فاضلاب مسجدسلیمان
(شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۵۸


سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه فاضلاب شهرستان مسجد سلیمان در نظرگرفته شده است.


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، فرزان عباسیان در حاشیه بررسی وضعیت فاضلاب شهرستان مسجدسلیمان و مسایل و مشکلات آن بیان کرد: کار مناقصه این پروژه در حال انجام است و پس از مراحل لازم، طبق منطقه بندی مشخص، پروژه بزرگ فاضلاب شهری را در مسجدسلیمان با پیش بینی ۳۰ ماهه شروع خواهیم کرد.

وی گفت: یکی از نقاط مهم و اولویت دار پروژه فاضلاب شهری این شهرستان در فلکه زندان مسجد سلیمان است که باید هر چه زودتر نسبت به تکمیل و بازگشایی این مسیر و کاهش بار ترافیکی در این منطقه اقدام کرد و همچنین با تقویت و اتصال شبکه خط لوله مناطق گدار و چهاربیشه می‌توان توازن را در شبکه توزیع آب در مناطق مختلف این شهرستان ایجاد کرد.

*توسعه شبکه آبرسانی مسجدسلیمان با اجرای ۳ طرح مهم*

عباسیان اذعان داشت: امسال سه برنامه برای توسعه شبکه آبرسانی مسجدسلیمان در دست اقدام داریم که تقویت و رینگ خط انتقال گدار و چهاربیشه که باعث تقویت آبرسانی در شهرستان می‌شود، بازسازی و اورهال کامل مخزن ۵۰ هزار مترمکعبی که ظرفیت اصلی این شهرستان است، و وارد مدارکردن شبکه‌های قدیمی و انجام شده به طول ۵۰ کیلومتر، از آن جمله است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب خوزستان ادامه داد: در جریان اجرای پروژه فاضلاب شهری از تصفیه خانه محلی در مسیر فاضلاب شهری بر اساس منطقه بندی انجام شده، استفاده خواهیم کرد که این تکنولوژی توسط دانشمندان بومی خوزستان اختراع شده است.

وی افزود: پروژه تقویت و اتصال خط انتقال چهاربیشه به عنوان یک اولویت، پس از دریافت دستور استاندار خوزستان و به صورت ترک تشریفات از اوایل خرداد آغاز خواهد شد.
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۷۰۳
(شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید