شنبه / ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۳
سرویس : آب
کد خبر : ۴۱۸۳
گزارشگر : ۴
سرویس آب

ترمیم خط انتقال آب شرب شهری در سرطا رامهرمز

ترمیم خط انتقال آب شرب شهری در سرطا رامهرمز
(شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) ۱۰:۰۳

سرپرست آبفای رامهرمز گفت: شکستگی حاد خط انتقال آب شرب شهری از مخزن تاسیسات سرطا در این شهرستان رفع و از هدررفت آب جلوگیری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمود احمدی افزود: عملیات رفع شکستگی خط لوله انتقال آب شرب شهری از مخزن تاسیسات سرطا را در حالی شروع کردیم که بنا به گزارشات رسیده فشار آب مناطقی از رامهرمز با افت قابل توجهی مواجه شده بود.
او افرود: پس از اعزام تیم تحقیقاتی و کشف محل شکستگی و هدر رفت آب که باعث افت فشار آب انتقالی میشد طی اطلاعیه‌ای به عموم مردم شریف رامهرمز نسبت به قطع آب آگاهی داده شد و گروه عملیات و بهره برداری به محل اعزام شده و تعمیرات شکستگی مذکور را آغاز نمودند.
احمدی بیان داشت: با وجود فرسودگی بیش از حد خطوط انتقال آب و کمبود امکانات ضروری جهت انجام تعمیرات و اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی، آن هم در سالی که تنش آبی در بالاترین حد خود طی دهه‌های گذشته قرار دارد، رامهرمز توانسته است در سطح استان از لحاظ تامین آب شرب و پایداری آب خطوط جزو اولین شهر‌ها با عملکرد بسیار عالی باشد.
 سرپرست آبفای رامهرمز تصریح کرد: طی ایام گذشته به دلیل خرابی بیل میکانیکی حدودا یک هفته از برنامه‌ی روتین تعمیرات عقب افتادیم. پیشاپیش از همشهریان عزیز بابت صبر و شکیبایی شان تشکر و قدردانی می‌کنیم و انتظار داریم به دلیل ایجاد مشکلات ناگهانی و غیرمترقبه نسبت به رفع اشکال خطوط مناطق خود با پرسنل آبفا رامهرمز نسبت به گذشته مشارکت بیشتری داشته باشند.
تنظیم:راشین نجارپور
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۶۵۴
(شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) ۱۰:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید